Doradztwo techniczne

Przypominamy że w ramach realizacji projektu pn. „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej” mają Państwo możliwość skorzystania z usług doradcy technicznego.

Doradztwo techniczne jest prowadzone w każdej z gmin biorących udział w projekcie.

Dzięki wizycie u doradcy mogą Państwo nie tylko dowiedzieć się jakie ekologiczne źródło ciepła będzie dla Państwa najlepsze, ale również poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą niskoemisyjnych oraz odnawialnych źródeł energii.

Doradca pomoże również Państwu w wyborze sposobów termomodernizacji budynku, tak aby nowe ogrzewanie było nie tylko niskoemisyjne ale i oszczędne.

Wizyta u doradcy jest bezpłatna!

Harmonogram przyjmowania doradców technicznych oraz ankietę, którą zalecamy wypełnić przed wizytą u doradcy technicznego znajdą Państwo w zakładce Doradztwo techniczne dla mieszkańców.

W celu umówienia się na wizytę u doradcy technicznego prosimy kontaktować się z właściwym miejscowo Urzędem Gminy bądź Miasta. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Projekt „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej” nr RPDS.03.03.04-02-0008/19 dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020